top of page

AUDIO A VIDEO TECHNIKA

Proměňte svůj domov v koncertní sál a dokonalé kino.

Podívat se na hezký film, pustit si příjemnou hudbu, nebo uspořádat domácí párty je skvělý způsob relaxace. Dokážeme vytvořit řešení na míru, přesně pro vás a pro váš domov. Víme, že vkus a náročnost každého klienta je jiná, proto vám budeme naslouchat, budeme vás chtít poznat a poté navrhneme řešení přesně podle vašich potřeb.

Posloucháte rádi váznou hudbu nebo jazz? Jistě vás uspokojí špičková zvuková sestava z Hi End komponentů, umístěná v dokonale vyvážené místnosti.
 

Dáváte přednost tvrdším žánrům, nebo dokonce vyznáváte tvrdý metal? Jak se říká, objem ničím nenahradíš a basy tvrdí muziku.
 

Preferujete čistý design a minimalismus? Pohledově estetické reproduktory, vestavěné stropní ozvučení, neviditelné reproduktory ve stěně budou přesně pro vás.
 

Velké filmy si zasluhují velkou televizi. Pořád je to málo? Výkonný projektor promění váš obývák v komfortní domácí kino. Samozřejmě včetně prostorového zvuku.
 

Co je srdcem multimediální domácnosti? Přece multimediální server. Díky cloudové technologii si můžete pouštět svoje oblíbené filmy a hudbu kdykoliv a v kterékoliv místnosti. Samozřejmostí je plná konektivita s mobilními zařízeními. Není problém z chytrého mobilu pustit hudbu přes Spotify v kuchyni i koupelně, pouštět na televizi či projektoru videa z Youtube nebo Podcasty.
 

Pro přednášecí, školicí a konferenční místnosti zařídíme dokonale srozumitelný zvuk a obraz, na který bude vidět ze všech míst. Umíme spojit více prostor, logicky propojit projekci prezentace a pohled na řečníka z kamery. Když budete chtít, vyřešíme i telemost na druhý konec světa.

Chcete si vychutnat film doma, jako v kině? Líbilo by se vám, kdyby váš audio systém uměl přehrát nejjemnější detaily? Láká vás domácí párty s hlasitou hudbou?

Jak to udělat, aby vaši posluchači a návštěvníci byli spokojení a odnesli si sdělení, které jim chcete předat?

Please reload

bottom of page