top of page

JAK MŮŽE VYPADAT MULTIMEDIÁLNÍ DOMOV

Domácí kino, koncertní sál a párty v domě i na zahradě
Domácí kino a hifi ozvučení
Domácí kino, perfektní obraz a zvuk

Velké filmy si žádají velké obrazovky. Dnešní nejmodernější technologie umí vykouzlit špičkový obraz a syté barvy, kterými vás vtáhnou do děje.
 

Pro milovníky opravdu velké plochu obrazu doporučujeme projektory a projekční plátna vhodná pro domácí kinosály. Jenom popcorn si musíte zařídit sami.
 

Prostorový zvuk, aby vás skutečně vtáhl vprostřed děje.  Od 5.1 až po Dolby ATMOS, vždy ve špičkové kvalitě. Co může být působivější, než řev příšery za zády, nebo výbuch, který zatřese stěnami. Domácí kina mohou nabízet srovnatelný zážitek, jako ty veřejné.
 

Domácí mediaserver s napojením do síťových služeb, jako třeba Netflix, či Youtube vám umožní pouštět si libovolné filmy, kdykoliv na ně dostanete chuť. Také si můžete nahrát své oblíbené pořady z televizního kanálu, nebo uložit multimediální obsah z jakéhokoliv digitálního nosiče.

Zvuková aparatura pro domácí poslech
Koncertní sál v teple domova

Hi End stereo sound system pro opravdu náročné posluchače, aby zazněl i ten nejjemnější detail. Třeba i lampové zesilovače a špičkový gramofon.
 

Plošné ozvučení stropními reproduktory, které vám rozezní celý dům. Nikde nic nepřekáží a zvuk hraje v každém koutě.
 

Neviditelné vestavěné reproduktory, nebudete věřit, že i stěna umí hrát. Skvělé řešení pro milovníky čistého designu.
 

Zesilovače a řízení zvuku pro více místností - multiroom. Přejete si rádio v koupelně, jazz v ložnici a rock v kuchyni? Žádný problém.
 

Zajistíme napojení pro libovolné zdroje analogové, digitální, stream, internet radio, cloudové služby.

Reproduktory pro terasu a zahradu, přenosné repro
Domácí a zahradní párty

Rodinné oslavy a setkání s přáteli se nemusí odehrávat v tichosti. Můžete si pustit hudbu pro lepší atmosféru. Nebo to pořádně rozjet a uspořádat pěkně nahlas taneční párty.

S pomocí výkonného domácího sterea proměníte váš obývací pokoj v taneční sál. 

Nestačí hudba v jedné místnosti? Díky technologii multiroom si můžete pustit cokoliv kamkoliv, a taky zařídit, aby všude hrálo to stejné.
 

Na terasu nebo zahradu můžeme umístit reproduktory, kterým nevadí déšť ani mráz. Viditelně i skrytě, mezi záhonky tůjí.
 

Přenosné bezdrátové ozvučení si vezmete kamkoliv, přes Bluetooth připojíte telefon a párty může začít. Baterie vydrží déle, než nejvytrvalejší jedinci.

bottom of page