top of page

AUDIO A VIDEO TECHNIKA

Proměňte svůj domov v koncertní sál a dokonalé kino.

Podívat se na hezký film, pustit si příjemnou hudbu, nebo uspořádat domácí párty je skvělý způsob relaxace. Dokážeme vytvořit řešení na míru, přesně pro vás a pro váš domov. Víme, že vkus a náročnost každého klienta je jiná, proto vám budeme naslouchat, budeme vás chtít poznat a poté navrhneme řešení přesně podle vašich potřeb.

Sluchátka Bose

Vezměte si svoji hudbu všude s sebou. Relaxujte, cestujte, pracujte v tichu.

Přenosné reproduktory Bose SoundLink

Skvělý zvuk v kapesním provedení. Poslouchejte a bavte se s přáteli všude.

Chytré reproduktory Bose SoundTouch

Skvělý domácí sound sytém pro milovníky streamových hudebních služeb. S wifi a ethernetem můžete poslouchat cokoliv z celého světa. Podporuje Spotify, Pandora, Deezer, Tunein a další.

Domácí kina a TV zvuk Bose

Dejte filmům zvuk. Domácí kina a TV ozvučení vás zapojí doprostřed děje.

Instalační a plošné ozvučení

January 01, 2020

Hudba může hrát po celém domě, dokonce i na zahradě nebo u bazénu.

Please reload

Posloucháte rádi váznou hudbu nebo jazz? Jistě vás uspokojí špičková zvuková sestava z Hi End komponentů, umístěná v dokonale vyvážené místnosti.
 

Dáváte přednost tvrdším žánrům, nebo dokonce vyznáváte tvrdý metal? Jak se říká, objem ničím nenahradíš a basy tvrdí muziku.
 

Preferujete čistý design a minimalismus? Pohledově estetické reproduktory, vestavěné stropní ozvučení, neviditelné reproduktory ve stěně budou přesně pro vás.
 

Velké filmy si zasluhují velkou televizi. Pořád je to málo? Výkonný projektor promění váš obývák v komfortní domácí kino. Samozřejmě včetně prostorového zvuku.
 

Co je srdcem multimediální domácnosti? Přece multimediální server. Díky cloudové technologii si můžete pouštět svoje oblíbené filmy a hudbu kdykoliv a v kterékoliv místnosti. Samozřejmostí je plná konektivita s mobilními zařízeními. Není problém z chytrého mobilu pustit hudbu přes Spotify v kuchyni i koupelně, pouštět na televizi či projektoru videa z Youtube nebo Podcasty.
 

Pro přednášecí, školicí a konferenční místnosti zařídíme dokonale srozumitelný zvuk a obraz, na který bude vidět ze všech míst. Umíme spojit více prostor, logicky propojit projekci prezentace a pohled na řečníka z kamery. Když budete chtít, vyřešíme i telemost na druhý konec světa.

bottom of page