top of page

VÝHODY INTELIGENTNÍHO BYDLENÍ

Co vám přinese chytré řízení domácnosti?

Snadné ovládání inteligentního domova
Inteligentní bydlení šetří náklady
Úspora nákladů na provoz

Když dům zná své tepelné ztráty, dokáže zvolit optimální výkon a zdroj topení pro udržení komfortní teploty. Díky teplotním čidlům v každé místnosti dokážeme efektivně využít sluneční ohřev jižních stran domu. Kdyby hrozilo přetopení jen od sluníčka, chytrý dům si sám přivře okenní rolety. Inteligentní řízení domu se o vše postará.
 

Nestane se, aby dům zároveň topil a zároveň chladil, větrání probíhá přes tepelné výměníky. Inteligentní řízení topení vás nadchne.
 

Žádné světlo nebude svítit zbytečně, nepoužívané elektrospotřebiče budou skutečně vypnuté a odpojené. Pračka, myčka a další náročné spotřebiče se samy pustí na noční proud.

Inteligentní bydlení zajistí komfort
Komfortní bydlení

Inteligentní dům se stará o vás, ne vy o dům. Bude vždy správná teplota, čerstvý vzduch a příjemné osvětlení, podle vašich požadavků a potřeb.
 

Zapomenete, že se dříve muselo čekat na teplou vodu. Když ji budete potřebovat, bude před kohoutkem. Inteligentní řízení se naučí, kdy ji potřebujete často, v tu dobu poběží oběhové čerpadlo. V noci se samo spustí, pokud se přiblížíte ke koupelně. A pak zase vypne.
 

Hledat ve tmě vypínač světel patří do minulého století. Decentní osvětlení vás bude provázet na každém kroku, pokud si to budete přát. Chytré ovládání domu vám usnadní život.
 

Celý dům se dá snadno ovládat a kontrolovat, veškeré náklady a spotřeba se mohou přehledně reportovat, kdykoliv budete chtít.

Inteligentní bydleí se stará o vaše bezpečí
Bezpečnost vás i majetku

Pohybová čidla, detektory dveří a oken poznají, když se někdo snaží proniknout k vám domů. V případě nezvaného hosta spustí alarm.
 

Požární čidla, detektory CO, topných plynů a rozpoznání úniku vody vás budou včas varovat. Nachystané havarijní a krizové scénáře vám připraví bezpečný únik, ochrání, co bude možné, a přivolají pomoc.
 

Nouzové tlačítko u každého terminálu, v telefonech, v hlasových povelech. Chytrý dům vás nenechá na holičkách. Inteligentní dům je zároveň bezpečný dům.

bottom of page